WŁASNA FIRMA BEZ ZUS! WWW.INKUBATORKIELCE.PL  Tel. 666 640 460

Imprezy w tym tygodniu

więcej...

Myślą już tylko o Legii

Wyczerpujący mecz z Olimpią Elbląg to już historia. Koroniarze po przeanalizowaniu filmu z sobotniego spotkania rozpoczęli już przygotowania do inauguracyjnej rywalizacji w T-Mobile Ekstraklasie, w której przeciwnikiem kielczan będzie Legia Warszawa.

Rzutem na taśmę w 1/8 PP!

Emocji w tym spotkaniu było co niemiara! Stracona bramka w doliczonym czasie gry, dogrywka, potem dwa niestrzelone karne! W końcu jednak się udało! Korona Kielce wygrała z Olimpią Elbląg 2:1, a decydującą bramkę w 120. minucie zdobył Tadas Kijanskas!

Ojrzyński: Za mało okazji

- Zadecydował jeden bezpośredni stały fragment. Tydzień temu odebrał on Legii mistrzostwo, a dziś dał trzecie miejsce. Niestety po stracie bramki nie stworzyliśmy klarownych okazji. Chcieliśmy sprawić niespodziankę, ale jestem świadomy, że nie graliśmy ładnie dla oka – mówił Leszek Ojrzyński na konferencji prasowej po meczu z Legią.

Ojrzyński: Była dramaturgia...

Jeśli mam się pokusić o podsumowanie, to mam dużo zastrzeżeń do chłopaków, bo mieliśmy to rozstrzygnąć w ciągu 90 minut, a nie po dogrywce. Całe szczęście, że nie doszło do rzutów karnych. Walczyliśmy do końca i byliśmy zdeterminowani, aby zakończyć to wcześniej – powiedział Leszek Ojrzyński po wygranym meczu z Pucharu Polski z Olimpią Elbląg.

Korona Gramy dalej!

Podczas wtorkowej nadzwyczajnej sesji Rada Miasta Kielce zdecydowła o przekazaniu Koronie S.A. dodatkowych funduszy, które pozwolą na funkcjonowanie klubu w sezonie 2011/2012. Głosowanie poprzedziła gorąca, ponad godzinna dyskusja. Ostatecznie stosunkiem głosów: 13 za, 4 przeciw przy 5 wstrzymujących się zdecydowano o podniesieniu kapitału zakładowego spółki Korona S.A.

Korona walczy o puchary!

Perfekcyjnie rozegrany mecz z GKS-em Bełchatów! Żółto-czerwoni pewnie wygrali na wyjeździe 2:0, a dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Pavol Stano,  który zagrał w ataku!