Dzięki platformie internetowej Wspieramyklub.pl już teraz możesz pomóc swojej ulubionej drużynie. Platformę prowadzi spółka APOYO SPORT Sp. z.o.o.--- Celem serwisu jest pomoc klubom sportowym, w szczególności tym małym, borykającym się z największymi problemami finansowymi. Dla takich klubów każda złotówka jest na wagę złota, a nasz serwis to dla nich szansa na dodatkowe pieniądze.

Kluby z którymi nawiążemy współpracę podpiszą z nami umowę zrzeszeniową. Na naszej stronie internetowej każdy klub będzie miał do dyspozycji swój profil. Na tych profilach będzie można zamieszczać newsy dotyczące wydarzeń w klubie, umieszczać galerie zdjęć, wprowadzać zmiany etc. To kluby zadecydują o tym jak będzie wyglądać ich wizytówka. Podzielony na zakładki profil jest bardzo funkcjonalny i łatwy w obsłudze.

Dołączenie do grupy klubów zrzeszonych jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo aż 70 proc. zysków platformy będzie przeznaczane dla aktywnych organizacji i klubów sportowych. – 60 proc. po równo dla klubów spełniających warunki regulaminu oraz 10 proc. proporcjonalnie dla  najlepszych klubów sportowych.

Bardzo wiele zależy od kibiców, którzy wchodząc na profile i promując informacje klubowe na portalach społecznościowych zwiększają liczbę odwiedzin i w ten sposób przyczyniają się do większych zysków z reklam, a co za tym idzie większych benefisów dla swoich klubów.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym serwisem zachęcamy do rejestrowania się pod adresem http://wspieramyklub.pl/zarejestruj_swoj_klub oraz prosimy wcześniej o kontakt pod numerem 533 011 939.

Dzika prezentacja VIVE Targi Kielce

Sezon 2012/2013 dla kieleckiej drużyny Vive Targów Kielce można uważać za otwarty. W środę 22 sierpnia o godzinie 19.00 w amfiteatrze Galerii Echo odbyła się oficjalna prezentacja zespołu.

Treningi wznowione. Osiakowski na rok

Poniedziałek był pierwszym dniem treningów dla koszykarzy UMKS Kielce. Nasz zespół rozpoczął zajęcia w hali VI LO, a wraz z nim kolejny nowy zawodnik UMKS, Piotr Osiakowski.

Czerwona porażka we Wrocławiu

Bardzo źle dla żółto-czerwonych ułożył się mecz we Wrocławiu. Koroniarze przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:2. Obie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie i były one konsekwencją rzutów karnych wykonanych przez Mateusza Cetnarskiego oraz czerwonych kartek Zbigniewa Małkowskiego i Tomasza Lisowskiego.   Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:0 (2:0) Bramki: Cetnarski (28', 42'k) Śląsk: Kelemen - Socha, Jodłowiec, Kowalczyk, Spahić - Sobota, Elsner (86' Menzel), Kaźmierczak, Cetnarski, Patejuk (79' Garyga) - Voskamp (67' Ćwielong) Korona: Małkowski - Golański, Stano, Kijanskas, Lisowski - Jamróz (26' Szlakotin), Jovanović (76' Sierpina), Vuković, Lenartowski (46' Malarczyk), Sobolewski - Żewłakow Żóte kartki: Elsner, Voskamp – Golański, Malarczyk Czerwone kartki: Małkowski (24'), Lisowski (41') Spotkanie rozpoczęło się od ciekawych akcji z obu stron. Najpierw po rzucie wolnym bramce Korony zagrozili gospodarze. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę z przewrotki uderzał Przemysław Kaźmierczak, ale nie trafił w światło bramki. Po chwili niezłe podanie ze środka pola dostał Johan Voskamp, ale pewnie zneutralizowali go kieleccy obrońcy. Potem do głosu zaczęli dochodzi Koroniarze. Dwukrotnie z dystansu próbował uderzać Vlastimir Jovanović, ale za pierwszym razem strzał zablokowali defensorzy Śląska, a następnie piłkę złapał Marian Kelemen. W 20. minucie żółto-czerwoni zaprezentowali niezłą akcję. Długa piłka powędrowała do Marcina Żewłakowa, ten odegrał ją do Jamroza, który wpadł w pole karne. Defensorzy gospodarzy jednak zdołali wybić futbolówkę na rzut rożny, którego potem nie wykorzystaliśmy. Niestety niedługo później nadeszła feralna 24. minuta, w której fatalny błąd popełnił Tadas Kijanskas. Obrońca Korony chciał głową podać piłkę do Zbigniewa Małkowskiego, ale zrobił to zbyt lekko. W konsekwencji przechwycił ją Waldemar Sobota, który został sfaulowany w polu karnym przez naszego bramkarza. Śląsk miał więc „jedenastkę”, a boisko z czerwoną kartką musiał opuścić Małkowski.  Między słupkami więc pojawił się Aleks Szlakotin, który mógł zaliczyć wejście smoka niczym Przemysław Tytoń w czasie Euro 2012. Ukrainiec obronił rzut karny Mateusza Cetnarskiego, ale wybił piłkę tuż przed siebie, dlatego wrocławianin miał szansę na dobitkę, którą już wykorzystał.  To nie był jednak koniec koszmaru Korony… W 41. minucie wyleciał z boiska drugi żółto-czerwony zawodnik. Po zamieszaniu podbramkowym Tomasz Lisowski wybił piłkę ręką z pustej bramki. Sędziemu więc nie pozostało nic innego, jak po raz drugi pokazać czerwoną kartkę i wskazać na „wapno”. Dzięki temu swoją kolejną bramkę strzelił Cetnarski, który tym razem bezbłędnie uderzał z rzutu karnego.  Druga połowa wyglądała tak, jak można było się tego spodziewać. Dalej swoje ataki przeprowadzali gospodarze, którzy grali o dwóch zawodników więcej. Koroniarze natomiast skupili się na tym, aby nie stracić następnych bramek i tylko od czasu do czasu próbowali wyprowadzić kontry. Wynik jednak nie uległ zmianie i żółto-czerwoni przegrali we Wrocławiu 0:2. Relacja z minuty na minutę dostępna TUTAJ Mateusz Kępiński mateusz.kepinski@korona-kielce.pl

Bardzo źle dla żółto-czerwonych ułożył się mecz we Wrocławiu. Koroniarze przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:2. Obie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie i były one konsekwencją rzutów karnych wykonanych przez Mateusza Cetnarskiego oraz czerwonych kartek Zbigniewa Małkowskiego i Tomasza Lisowskiego.

Falstart w pierwszym meczu

Bardzo nieudany początek rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy zanotowali podopieczni Leszka Ojrzyńskiego. Korona Kielce na stadionie przy ulicy Łazienkowskie przegrała z Legią Warszawa 0:4. Bohaterem gospodarzy był Danijel Ljuboja, który skompletował hat-tricka. Do statystyk meczowych dopisana została także samobójcza bramka Pavola Stano.

Bez Mariusza Jurasika!

W dniu 9.08.2012 Klub Sportowy Vive Targi Kielce otrzymał ze Związku Piłki Ręcznej w Polsce regulamin rozgrywek na sezon 2012/2013. Wprowadzone w nim w stosunku do poprzedniego sezonu zmiany, zatwierdzone już przez Zarząd Związku spowodowały, że wszyscy zawodnicy naszego klubu mogą uczestniczyć w rozgrywkach PGNiG Superligi i Pucharu Polski.