WŁASNA FIRMA BEZ ZUS! WWW.INKUBATORKIELCE.PL  Tel. 666 640 460

Imprezy w tym tygodniu

więcej...

Przedsmak Mistrzostw Świata

Trener reprezentacji Polski Leo Beenhakker 14 maja ogłosił skład kadry na mecze towarzyskie z Republiką Południowej Afryki (6 czerwca w Johannesburgu) i Irakiem (9 czerwca w Kapsztadzie).

11 miejsce Kubicy w Grand Prix Hiszpani

Kubica znów nie sprostał wymaganiom swoich fanów zajmując w Grand Prix Hiszpanii 11 pozycje. Klasyfikacje w których Robert zajął 10 miejsce dawały fanom nadzieje na lepsze miejsce podczas samego wyścigu. Wydawało się to tym bardziej realne iż sam Kubica przed wyścigiem twierdził że nie zaprezentował nam wszystkich możliwości bolidu oraz uznał tor w Barcelonie za dość łatwy.

Werder Brema awansował do finału Pucharu UEFA...

Werder Brema awansował do finału Pucharu UEFA wygrywając na wyjeździe z Hamburgiem SV 3:2. Spotkanie owocowało w wiele silnych emocji. Obie strony atakowały świadome znaczenia awansu do finały. Pierwsza połowa upłynęła pod przewagą HSV. Stawkę otworzył w 12 minucie Ivica Olic. Gol ten stał się odpowiedzią na bardzo groźną akcję rywali. Werderowi udało się wyrównać jeszcze  przed końcem pierwszej połowy.

Juwenaliowe Zawody Sportowe

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW SPORTOWYCH...

Podczas tegorocznych juwenaliów z bardzo ciekawą propozycją do braci studenckiej wyszedł Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach,

Mecz Juventus Turyn vs Ac Milan hit kolejki seri A

Już dziś wieczorem na San Siro  AC Milan podejmie na własnym stadionie w hicie kolejki Juventus Turyn. We Włoszech pojedynek ten określany jest bojem o drugie miejsce w tabeli. Będzie to prawdopodobnie ostatni sezon zarówno dla kapitana mediolańczyków Paolo Maldiniego jak i dla gwiazdora Starej Damy Pavla Nedveda.

Fart na zapleczu Plus Ligi

Fart Kielce zagra w nowym sezonie w I lidze. Wszystko to po awansie w turnieju barażowym, który odbył się na początku maja. W turnieju tym udział wzięli MCKiS Jaworzno, Gwardia Wrocław (obaj I-ligowcy) oraz Fart Kielce i Rosiek Syców (przegrani I turnieju barażowego).