WŁASNA FIRMA BEZ ZUS! WWW.INKUBATORKIELCE.PL Tel. 666 640 460
W ostatni czwartek odbył się Wieczór Wymian Językowych. Wydarzenie to zostało zorganizowane wspólnie z Centrum Wolontariatu oraz AIESEC Kielce i cieszyło się dużą frekwencją młodych ludzi.
Na czym polegają takie spotkania? Są to swobodne dyskusje w małych grupach, dzięki którym można poćwiczyć konwersacje w innym języku, poznać różne kultury i ludzi z całego świata, którzy mieszkają w Kielcach. Uczestnicy dowiadują się jak żyje się w naszym mieście obcokrajowcom, co ich w Polakach dziwi a co fascynuje. Na ostatnim spotkaniu gościliśmy obcokrajowców z Chin, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Hiszpanii, Macedonii, Turcji, Białorusi, Ukrainy oraz Słowacji. Podobne imprezy organizowane są w wielu krajach. W Polsce pod oryginalną nazwą ,,Tandem Evenings" można w nich wziąć udział w Warszawie i Krakowie, w Kielcach takie wydarzenie odbyło się po raz drugi. Każdy z uczestników dostawał 2 karteczki. Na pierwszej pisał swoje imię a na drugiej języki, w jakich umie rozmawiać.
W przerwach były organizowane konkursy z nagrodami, które prowadził Michał Braun z Centrum Wolontariatu. Pierwsza część nosi nazwę ‘stoliki językowe’ i trwała do około 21.30. Druga częsć to już International Party, czyli szalona impreza do białego rana.
Gdzie odbywają się takie spotkania? Drugi raz Wieczór Wymian Językowych miał swoje miejsce w Hollywood Club przy ulicy Wesołej 28.
Wstęp jest wolny, dla studentów i studentek przewidziano zniżki.
Serdecznie zapraszamy na III Wieczór Wymian Językowych, który odbędzie się 17.11.2011 w Hollywood Club.
Kontakt z redakcją:
redakcja@studiuje.eu
Polityka Cookies
Dział reklamy:
biuro@studiuje.eu
tel: 783 748 740