WŁASNA FIRMA BEZ ZUS! WWW.INKUBATORKIELCE.PL  Tel. 666 640 460

Imprezy w tym tygodniu

więcej...

Nieposkromione Lwy przestraszyły nasze Orzełki

Reprezentacja Polski z Kamerunem 0:3 (0:1) w sparingowym spotkaniu rozegranym w Szczecinie. Bohaterem spotkania był Samuel Eto'o, autor 2 bramek dla Nieposkromionych Lwów.

0:1 z Rumunią, 1:0 z Kanadą, 1:3 z Danią, 3:1 z Tajlandią, 6:1 z Singapurem, 2:0 z Bułgarią, 0:0 z Finlandią, 0:0 z Serbią, 0:6 z Hiszpanią i 0:3 z Kamerunem. Oto wykaz spotkań Polski pod wodzą Franciszka Smudy. Bilans bramkowy to 13:15, więc gdy na niego spojrzymy to jeszcze nie ma powodów do załamywania rąk. Co innego, gdy sprawdzimy, kiedy ostatnio zdobyliśmy bramkę (Jakub Błaszczykowski w spotkaniu z Bułgarami).

Polska reprezentacja ma problem właśnie z ofensywą, nie wspominając już o defensywie. Bilans 0:9 w dwóch ostatnich spotkaniach nie napawwa optymizmem. Ale zawsze warto wierzyć, że to dopiero początek przygotowań do Euro 2012.

Wracając jednak do spotkania, to Polacy dobrze grali tylko w pierwszych 45 minutach, a jedną z szans na zdobycie bramki miał Ludović Obraniak, ale piłka po jego uderzeniu minęła słupek. W 30. minucie Kamerun zdobył pierwszą bramkę. Marcel Ndjeng dośrodkował z rzutu rożnego, jego podanie przedłużył Aurélien Chedjou, a Samuel Eto'o z bliska trafił do bramki. W 53. minucie było już 2:0 - Chedjou ponownie zagrywa do Eto'o, a ten strzałem zza pola karnego nie daje szans Przemysławowi Tytoniowi. Na pięć minut przed końcem spotkania wynik ustalił Vincent Aboubakar.

Kolejne spotkania Polska rozegra 4 września,a jej przeciwnikiem będzie Ukraina.

Polska - Kamerun 0:3 (0:1)

Eto'o 30, 53, Aboubakar 85

Polska: Fabiański (46. Tytoń) - Wojtkowiak (38. Kowalczyk), Żewłakow, Glik, Sadlok - Błaszczykowski, Dudka (72. Matuszczyk), Murawski (58. Mierzejewski), Obraniak (78. Peszko), Brożek (46. Rybus) - Lewandowski.

Kamerun: N'Dy Assembé - Binya, N'Koulou (65. Bikey-Amougou), Bassong, Assou-Ekotto - Ndjeng, Makoun (70. Mandjeck), Chedjou  (76. Matip), Choupo-Moting (59. Bienvenu), Bedimo (82. Bong) - Eto'o (80. Aboubakar).