WŁASNA FIRMA BEZ ZUS! WWW.INKUBATORKIELCE.PL  Tel. 666 640 460

Imprezy w tym tygodniu

więcej...

Wygrany sparing VIVE

W pierwszym rozegranym we własnej hali sparingu drużyna VIVE Targi Kielce rozbiła Piotrkowianina Piotrków Trybynalski 39-22. Wyrównane spotkanie oglądaliśmy jedynie w pierwszych 15 minutach gdy na tablicy co chwila pojawiał się remis. Jednak po serii bram

ek Rastko Stojkovicia, Mariusza Jurasika i Mateusza Jachlewskiego kielczanie odskoczyli na 5 oczek. Od tego momentu VIVE utrzymywało zdecydowaną przewagę, by zakończyć pierwszą połowę wynikiem 19-10. Druga część meczu to jeszcze większa dominacja kieleckiej ekipy, która ostatecznie powiększyła przewagę do 17 bramek, wygrywając cały mecz 39-22 Spotkanie rozgrywane w niezłym tempie. Pomimo trwającego okresu przygotowawczego widać już zgranie wśród naszych szczypiornistów.

Spośród nowych zawodników VIVE Targów nie zaprezentował się jedynie Mirza Dzomba który leczy kontuzję. Z tych samych powodów nie zagrali również Paweł Podsiadło i Patryk Kuchczyński. Najskuteczniejsi w drużynie Mistrza Polski byli: Rastko Stojkovic - 6 bramek i Mariusz Jurasik - 5.