WŁASNA FIRMA BEZ ZUS! WWW.INKUBATORKIELCE.PL  Tel. 666 640 460

Imprezy w tym tygodniu

więcej...

Przygód Korony w Ekstraklasie ciąg dalszy!!!...

Korona Kielce doznała trzeciej porażki z rzędu. Tym razem lepsi okazali się gracze bytomskiej Polonii. Na swoim boisku bytomianie wygrali 1:0 (1:0) i była to zarazem ich trzecia wygrana. Korona z każdym meczem traci dystans do czołówki.

Strzelcem jedynego gola w meczu był Grzegorz Podstawek. Zdobył on bramkę w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Akcję rozpoczął pięknym dośrodkowaniem w pole karne Marek Bażik, tam do piłki dopadł napastnik drużyny gospodarzy i bez przyjęcia mocnym uderzeniem umieścił piłkę obok Cierzniaka.
    Winę za utratę gola ponosi lewy obrońca Korony – Edson, który pozostawił bez opieki Podstawka. Cóż teraz możemy dywagować, co by było gdyby.
    Korona najlepszą bramkową okazję stworzyła sobie w 75. minucie. Jednak z dośrodkowaniem w pole karne minęło się aż trzech kielczan.

Polonia Bytom - Korona Kielce 1:0 (1:0)
    Bramki: Grzegorz Podstawek (45).
    Sędzia: Marek Karkut (Warszawa).
    Widzów 5000.

Polonia Bytom: Wojciech Skaba - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukas Killar, David Kotrys - Miroslav Barcik (74. Marcin Radzewicz), Rafał Grzyb, Marek Bazik, Szymon Sawala, Piotr Tomasik (64. Jacek Trzeciak) - Grzegorz Podstawek (83. Povilas Luksys).

Korona Kielce: Radosław Cierzniak - Łukasz Nawotczyński, Jacek Markiewicz, Hernani , Edson (74. Paulius Paknys) - Paweł Sobolewski (55. Jacek Kiełb), Tomasz Nowak (62. Krzysztof Gajtkowski), Mariusz Zganiacz, Dariusz Łatka - Edi Andradina, Paweł Buśkiewicz.