WŁASNA FIRMA BEZ ZUS! WWW.INKUBATORKIELCE.PL  Tel. 666 640 460

Imprezy w tym tygodniu

więcej...

Remis w meczu na szczycie

altKorona Kielce zremisowała z Jagiellonią Białystok 1-1. Tym samym kielczanie utrzymali status quo w tabeli Ekstraklasy. Bramkę dla gości zdobył w 9 minucie Kamil Grosicki. Podopieczni trenera Marcina Sasala długo męczyli się z ekipą popularnej "Jagi". Korona atakowała niemrawo i niedokładnie.

Dopiero ostatnie minuty meczu przyniosły radość miejscowych kibiców. W 85 minucie kapitalną bramkę zdobył Aleksandar Vukovic. Końcówka spotkania była niezwykle zacięta i emocjonująca, obie ekipy do ostatniego gwizdka walczyły o komplet punktów. W przyszły piątek Korona mierzyć się będzie w Zabrzu z drużyną miejscowego Górnika.